"A szív üzenete nem a dobbanás, hanem a dobbanások közötti időtlen csend.
A szív kapui csak csendben nyílnak meg."
Sajnálat -- pundurkák
-
Egyedül az anyám
volt, aki néha
sajnált engem.
Megértett.
**
Sajnálat jólesne,
kis együttérzés.
De senkinek
nem fontos.
**
Ha nem leszek egyszer,
tán ...
6 napja



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése