"... nekem sohasem volt türelmem ahhoz, hogy összeszedjem a törött darabokat, összerakosgassam és ragasszam őket, és azt mondjam, hogy a ragasztott éppen olyan jó, mint az ép volt. Ami eltört, eltört, és én szívesebben emlékezem vissza, milyen volt fénykorában, mint hogy egész életemben nézzem az összeragasztott, törött részeket."
Sajnálat -- pundurkák
-
Egyedül az anyám
volt, aki néha
sajnált engem.
Megértett.
**
Sajnálat jólesne,
kis együttérzés.
De senkinek
nem fontos.
**
Ha nem leszek egyszer,
tán ...
3 napja


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése